• Motul Scooter Expert 4t 10w40 1 Litre
Motul Scooter Expert 4t 10w40 1 Litre
Ürün Kodu : MTLSCTEXPERT10W40       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  MOTUL
160.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
AYNI GÜN KARGO
-
+

Motul Scooter Expert 4T 10W40 Mb 1 Litre

Scooter ve maxi-scooter için geliştirilen motor yağı da dahil olmak üzere herhangi bir boyutta 4 zamanlı motorlar ile donatılmış Bir katalitik konvertör ile ve yağ banyosu içinde kavrama sahip değildir.

Bu kurşunlu ve kurşunsuz benzin ve biyoyakıt ile kullanılabilir.

Sınıflamalar:

API SM / SL / SJ

Uyum:
Motor yağı, mükemmel bariyer özellikleri ve yağ filmi direnci temin sentetik bileşenler ile takviye bir işlem TECHNOSYNTHESE® oluşturur.

Mükemmel yüksek sıcaklık özellikleri:

Özellikle kentsel ortamlarda kullanılması önerilir: tam bir uzun süre yük ve motorun sınırlı bir soğutma trafik ışıklarında rölantide. optimum performans ve enerji tasarrufu operasyon scooter için JASO MB gereklerine uygunluk. JASO MB standart yağ SAE 20W-50 JASO MA ve şehir trafiğinde yağların SAE 10W-40 JASO MA ile karşılaştırıldığında% 2 kadar kıyasla yakıt tüketiminde kadar% 2,5 enerji tasarrufu sağlar. yakıt tüketimini azaltarak, sınıf JASO MB yağlar çevre kirliliğini sağlanması sera gazı azaltımı CO2 emisyonlarını azaltır.

Viskozite Sınıfı 10W-40 ekipman üreticileri son gereksinimlerini karşılar. Düşük volatilite yağ tüketimini azaltır. Temizlik ve dağıtıcı özellikleri motor temizliği sağlar. eksik yanma ürünleri ile temas halinde, viskoziteyi arttırmak dayanıklıdır.

Yaşlanmaya karşı dayanıklıdır. antioksidan, anti-korozif olmayan köpüren.

Önerilen Kullanım Yağ ekipman üreticilerinin önerilerine göre üretilen ve çalışma şartlarına bağlı olarak ayarlanabilir değiştirilmesi.

Sentetik veya mineral yağlar ile karıştırılabilir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
AYNI GÜN KARGO
Kargo Firması
:
Aras Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:
HAFTAİÇİ SAAT 14.00 A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA
CUMARTESİ SAAT 10:00 A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA
PAZAR GÜNÜ VERİLEN SİPARİŞLER PAZARTESİ GÜNÜ KARGODA
RESMİ TATİLLERDE VERİLEN SİPARİŞLER İLK İŞ GÜNÜNDE KARGODA

ÖNEMLİ NOT: BULUNDUĞUNUZ YERDE GÖNDERİM YAPILAN KARGO ŞUBESİ YOKSA LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ. MOBİL KARGO İLE YOLLANAN BÖLGELERE KARGO GÖNDERİMİ YAPILAMAMAKTADIR

ÜRÜNLERİM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

Paketinizin kargoya teslim edilmesinden sonra, standart teslimat süreleri kısa mesafeli gönderiler için en az 1 gün, uzun mesafeli gönderiler için ise, en az 2 gün taşıma süresi kargo firmaları tarafından uygulanmaktadır. Hava şartları yol durumu veya mücbir sebepler dolayısıyla oluşabilecek gecikmeler kargo firması sorumluluğundadır. Detaylı bilgiyi ilgili kargo firmasını arayarak öğrenebilirsiniz.

KARGOMU ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Paketinizi teslim almadan önce; paketin kapalı olduğundan ve dış görünüm itibariyle hasarlı olmadığından emin olunuz.Tarafınıza ulaştırılan paketlerin hasarlı ya da ambalajı açılmış olması durumunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin.Paketinizi teslim aldıktan sonra yanlış yada eksik ürün olup olmadığını kontrol edin.
Bu aşamada yaşamış olduğunuz diğer tüm sorunlarla ilgili müşteri temsilcilerimizi arayarak yardım alabilirsiniz.


SİPARİŞİMİ NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Eğer alışverişinizi üye olarak gerçekleştirmiş iseniz kayıtlı mail adresinize kargo takip bilgisi gelmektedir. Ayrıca siparişlerim bölümünden de takip edebilirsiniz.İade/İptal Detayları
:
İADELERİNİZİ ANLAŞMALI KARGOMUZLA YOLLAMANIZI TAVSİYE EDERİZ. AKSİ TAKDİRDE İADE KABUL EDİLMEYECEKTİR. İADELERDE KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİLERİMİZE AİTTİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKÜRLER
BENZER ÜRÜNLER